ПОЛИТИКА пише о изложби Стваралачка Гроцка у Ранчићевој кући
07 јул 2025Читамо у ел. издању ПОЛИТИКЕ: Једанаеста групна изложба „Стваралачка Гроцка” представљена је у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка.
У ГАЛЕРИЈСКОМ простору Ранчићеве куће у петак ће бити одржана изложба „Симбол као начин комуникације“ аутора Немање Обрадовића.
Радови су изведени комбиновањем и сучељавањем различитих техника и материјала, сведених и наративних решења, при чему доминирају асоцијативна органска форма и топлина дрвета. Догађај ће бити представљен без свечаности отварања, у складу са здравственим препорукама и мерама заштите.
Изложба ће трајати до 6. априла, а улаз за све посетиоце је бесплатан.
Изложбу су најавили бројни електронски медији и портали, од којих издавајамо:
- Вест на сајту „ПОЛИТИКЕ“ може се погледати ОВДЕ.
- Вест на сајту ВЕЧЕРЊИХ НОВОСТИ може се прочитати ОВДЕ.
Читамо у ел. издању ПОЛИТИКЕ: Једанаеста групна изложба „Стваралачка Гроцка” представљена је у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка.
Једанаеста групна изложба „Стваралачка Гроцка” представљена је у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка.
Читамо у ПОЛИТИЦИ: Једанаеста групна изложба „Стваралачка Гроцка” представљена је у чувеноj Ранчићевој кући.
Галерија Ранчићева кућа: ХI КОЛЕКТИВНА ИЗЛОЖБА „СТВАРАЛАЧКА ГРОЦКА“, петак 4. јул 2025. од 19h / улаз слободан / Добро дошли!