OБАВЕШТЕЊЕ
03 јул 2025Центар за културу Гроцка обавештава јавност да је због објективних околности које се нису могле предвидети, принуђен да одложи наступ Милоша Чоловића.
Центар за културу Гроцка је Ранчићеву кућу опремио новим сувенир-детаљима, а то су занимљиве дрвене играчке, прави возни парк на точковима, са мотивима по мери воћне Гроцке.
Ове играчке су потпуно еколошке, такође су и ручни рад, а могу послужити у дечјој игри на много креативних начина, јер су функционалне као возила, а могу се и обојити.
Будући да је стара варош крај Дунава чувена воћна општина за много хектара под воћем, њеним атарима крстаре трактори са прикључним машинама, а управо су такве и играчке. Аутор је такође са терена општине Гроцка, тако да су у сваком смислу уникатне и домаће!
Галерију фотографија можете погледати у ФБ албуму Центра за културу Гроцка OВДЕ.
Центар за културу Гроцка обавештава јавност да је због објективних околности које се нису могле предвидети, принуђен да одложи наступ Милоша Чоловића.
Галерија Ранчићева кућа: ХI КОЛЕКТИВНА ИЗЛОЖБА „СТВАРАЛАЧКА ГРОЦКА“ и ХII Музичка башта: MИЛОШ ЧОЛОВИЋ КВАРТЕТ / петак, 4. јул 2025. од 19h / улаз слободан / Добро дошли!
МИЛОШ ЧОЛОВИЋ КВАРТЕТ наступиће 4. јула на летњој сцени Ранчићеве куће, у оквиру XII МУЗИЧКА БАШТE и отварања XI групне изложбе СТВАРАЛАЧКА ГРОЦКA
Свечано отварање ХI групне изложбе „Стваралачка Гроцка“ и концерт MИЛОШ ЧОЛОВИЋ КВАРТЕТ / Ранчићева кућа / 4. јул од 19h / улаз слободан