Најаве и вести: Дигитална диван трибина: „Дан када је бомбардовано српско сећање“

05. април 2021.

 

Уживо укључењем у јутарњи програм ТВ СтудиоБ "Београде, добро јутро" са Ивон Јафали, директорка Центра за културу Гроцка Зорица Атић најавила је онлајн-диван "Београд за почетнике" са специјалним гостом историчарем Дејаном Ристићем, под симболичним називом ДАН КАДА ЈЕ БОМБАРДОВАНО СРПСКО СЕЋАЊЕ.
 
Едукативни догађај је најављен и у Јутарњем програму ТВ СтудиоБ, као и на ТВ Прва.
 

Дигиталну диван трибину: „Дан када је бомбардовано српско сећање“ су најавили бројни ТВ медији, електронски медији и портали од којих издвајамо: 

- Вест на сајту ПОЛИТИКЕ може се погледати ОВДЕ.

- Вест на сајту ВЕЧЕРЊИХ НОВОСТИ  може се прочитати ОВДЕ.

- ТВ Студио Б, најава на порталу. 

- ТВ Студио Б, „Београде, добро јутро“ВИДЕО-ПРИЛОГ,

 ТВ ПРВА, „Јутро на Првој“ВИДЕО-ПРИЛОГ

- Туристички водич Србије, најава на порталу.

- Балкан ТВ, најава на порталу.

- Дан у Београду, водич за догађаје из културе, најава на порталу. 

 

 

Повезани садржај

09фебруар2026
ПРОЛЕЋНО „ЛИКОВНО ПУТОВАЊЕ 2026“

ПРОЛЕЋНО „ЛИКОВНО ПУТОВАЊЕ 2026“

09 фебруар 2026

Драга децо, Позивамо вас да се придружите новом пролећном издању креативне радионице „Ликовно путовање 2026“.

09фебруар2026
Портал СРПСКИ УГАО - Где се сусрећу фотографија и баштина: изложба „Тврђаве и утврђени градови Србије“ у Ранчићевој кући

Портал СРПСКИ УГАО - Где се сусрећу фотографија и баштина: изложба „Тврђаве и утврђени градови Србије“ у Ранчићевој кући

09 фебруар 2026

Портал СРПСКИ УГАО пише о изложби „Тврђаве и утврђени градови Србије“ Светлане Дингарац, отвореној у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка.