НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ - у дневном листу ПОЛИТИКА
18 мај 2026У дневном листу ПОЛИТИКА, у рубрици „Синоћ у граду“, читамо о сусрету две ликовне поетике представљене у Ранчићевој кући у Гроцкој - изложби слика НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ
Као и током претходних година (осим прошле, када серија није одржана због пандемије), Центар за културу Гроцка организује концерте у оквиру серије са профилисаним концептом, који публици доноси жанровску разноврсност, генерацијске и стилске разлике међу музичарима, при чему су ауторски приступ и мултикултуралност неке од најважнијих одлика програма.
- Вести ТВ ПИНК: Укључењем у програм, директорка Центра за културу Гроцка Зорица Атић је у разговору са новинаром Александром Јовановићем најавила концертну сезону у Ранчићевој кући и богату "Музичку башту", у којој 25. јуна у 20ч наступа актрактивни састав"Alice in WonderBand".

Музичку башту су најавили бројни електронски медији и портали од којих издвајамо:
- Најава се може погледати на музичком порталу WorldMusic.org.rs
- Вест на сајту ТВ ПИНК Вести може се погледати ОВДЕ.
У дневном листу ПОЛИТИКА, у рубрици „Синоћ у граду“, читамо о сусрету две ликовне поетике представљене у Ранчићевој кући у Гроцкој - изложби слика НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ
Отворена је изложба слика НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ уметника Слободанке Ракић Шефер и Ненада Станковића у галерији Ранчићеве куће
Изложба слика НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ уметника Слободанке Ракић Шефер и Ненада Станковића, биће свечано отворена 15. маја 2026. године у 18ч у галерији Ранчићеве куће.
Изложба слика НА ПУТУ ЗА ГРОЦКУ уметника Слободанке Ракић Шефер и Ненада Станковића, биће свечано отворена 15. маја 2026. године у 18ч у галерији Ранчићеве куће.