ПРОЛЕЋНО „ЛИКОВНО ПУТОВАЊЕ 2026“
09 фебруар 2026Драга децо, Позивамо вас да се придружите новом пролећном издању креативне радионице „Ликовно путовање 2026“.

- Радови полазника Ликовне радионице Центра за културу Гроцка у Гроцкој нашли су се и на 64. изложби ликовних радова деце и омладине Србије „Графика као вид дечјег ликовног израза – када се прсти умажу графичком бојом“, Центра за Ликовно васпитање деце и омладине Војводине у Новом Саду.
Отварање изложбе је 14. децембра у 13 часова у Покрајинском заводу за заштиту природе у Новом Саду.
Ликовну радионицу Центра за културу у Гроцкој води сликарка Марион Дедић.
На изложби су изложени радови следећих полазника радионице:
- Нина Коматина, 7. год;
- Реља Дедић, 12. год;
- Василије Јоксимовић, 10 год;
Драга децо, Позивамо вас да се придружите новом пролећном издању креативне радионице „Ликовно путовање 2026“.
Портал СРПСКИ УГАО пише о изложби „Тврђаве и утврђени градови Србије“ Светлане Дингарац, отвореној у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка.
Дневни лист ПОЛИТИКА у суботу 7. фебруара доноси вест о изложби „Тврђаве и утврђени градови Србије“ Светлане Дингарац у чувеној Ранчићевој кући.
У Ранчићевој кући је отворена изложба „Тврђаве и утврђени градови Србије“ Светлане Дингарац...