Предшколци ПУ „Лане“ из Бегаљице у Ранчићевој кући

13. октобар 2023.

 

Центар за културу Гроцка и Ранчићеву кућу посетила је у петак 13. октобра предшколска група ПУ „Лане“ из Бегаљице са васпитачицом Горданом Урошевић и родитељима, а малишане и драге госте је дочекала Зорица Атић, директорка Установе.

Тема посете је била Ранчићева кућа, али и актуелна изложба у галерији Ранчићеве куће под називом „Три погледа на цвет“ ауторки Душанке Вартабедијан, Анамарије Вартабедијан и Марион Дедић.
Поставка која се бави мотивом цвета из угла три уметнице била је блиска и у потпуности препознатљива младим посетиоцима. А, након обиласка поставке, деца су лепо време провела у дружењу и игри у негованој башти Ранчићеве куће.
 
Актуелна поставка је доступна посетиоцима до 17. октобра 2023. године.
Добро дошли!


Галерију фотографија можете погледати у ФБ албуму Центра за културу Гроцка ОВДЕ.

 

Повезани садржај

08децембар2023
Диван-трибина „ЧАЈАНКА СА ПОРОДИЦОМ КОСТИЋ“

Диван-трибина „ЧАЈАНКА СА ПОРОДИЦОМ КОСТИЋ“

08 децембар 2023

Добродошли у Ранчићеву кућу на диван трибину „ЧАЈАНКА СА ПОРОДИЦОМ КОСТИЋ“ новинарке Смиљане Попов „Београд за почетнике“, у петак, 15. децембра у 17 часова.